مشتریان ابر نئور

الفبایت، الفبای بهترین‌ها، تلاش برای ارائه بهترین خدمات را در حوزه تکنولوژی و IT
اراده دهد

الفبایت به عنوان یک پیشتاز در حوزه ی IT در صدد است با توسعه ی خود در زمینه های مختلف تکنولوژی به یکی از بهترین ها در تمامی این حوزه ها تبدیل شود. الفبایت با جذب جوانان با انگیزه و خلاق توانسته با تشکیل یک تیم مستعد و فعال به خدمات رسانی در حوزه های؛ توسعه وبسایت، SEO و بهینه‌سازی وبسایت، طراحی و گرافیک و زیرساخت ابری.

 

بیشتر بخوانید

 

اولین کال سنتر مکالمه زبان های خارجی با یک پلتفرم پیشرفته فن آوری اطلاعات

ECC بستری را برای زبان آموزان فراهم میکند تا بتوانند با مدرسین حرفه ای به عنوان پارتنر آموزشی بدون خجالت مکالمه کنند چرا که این مکالمات بصورت اختصاصی و یک نفره است و مانند کلاس های معمول، در حضور سایرین نیست و زبان آموز میتواند به راحتی واژه ها را بکار ببرد.

 

بیشتر بخوانید

 

کلاسه، سامانه جامع مدیریت مدارس و مراکز آموزشی

شرکت آفرینش با رویکرد ترکیب فناوری و خدمات اقدام به توسعه ی بخش های مختلفی ایجاد نموده است . این شرکت با دارا بودن پلتفرم اختصاصی خود ایجاد به زیر ساخت هایی در زمینه آموزش ، گردشگری و فناوری اطلاعات نموده، همچون؛

  • طراحی آموزش نوین و مدرن
  • طراحی استاندارد کلاس هوشمند
  • فرآیند مدیریت کلاس هوشمند
 

بیشتر بخوانید

سایت نقد و بررسی الفبایت، الفبای بهترین‌ها

سایت نقد و بررسی الفبایت با هدف تولید و ارائه محتوا با بهترین کیفیت در راستای آشناسازی مردم با بهترین‌های زمینه‌هایی اعم از نقد و بررسی فیلم، انیمیشن و سریال، بازی و تکنولوژی، کتاب و کتاب‌های مصور در کمترین زمان ممکن.

 

بیشتر بخوانید

سایت روزنامه ورزشی گل

روزنامه ورزشی گل،یک روزنامه ورزشی چاپ تهران است. این روزنامه در سال ۱۳۸۴ توسط نعمت‌الله شهبازی به عنوان مدیر مسئول و مجید کوهستانی به عنوان سردبیر پایه ‌ریزی شد که تا کنون بیشتر از ۳۵۰۰ شماره از آن منتشر شده‌است. در رتبه‌بندی روزنامه‌های ایران بر پایه عملکردشان تا کنون جزء بیست روزنامه برتر کشور بوده ‌است.

 

بیشتر بخوانید

پلیرگرام، اولین شبکه اجتماعی اختصاصی ورزشکارهای ایران

پلیرگرام اولین سرویس و شبکه اجتماعی ثبت نام، معرفی و درخواست بازیکنان رشته‌های مختلف ورزشی است. پلی میان مربیان و بازیکنان رشته‌های مختلف ورزشی و مسیری سریع و متفاوت در فرآیند جذب و کشف استعدادهای ایران زمین.

 

بیشتر بخوانید

اثر، خدمت به خلق برای رضای خدا

نرم افزار موبایل اثر با قابلیت مشاوره آنلاین پزشکی بی هیچ هزینه‌ای و به صورت کاملا رایگان، ثبت نام اردوهای جهادی به صورت ساده و اشتراک گذاری خاطرات سفر با دیگر جهادیان، اخبار به روز کرونا و مطالعه آنلاین نشریه‌های موج، مهاجر و حیات.

 

بیشتر بخوانید

همدم، سرویس انتشار محتوا ویدئویی

سرویس انتشار محتوا ویدئویی متصل به سوپرنرم‌افزار وطندار، مختص شهروندان افغانستانی مقیم ایران.

 

بیشتر بخوانید

ویدزی، سرویس انتشار محتوای ویدئویی اختصاصی شرکت‌ها

سرویس اشتراک ویدئویی اختصاصی شرکت‌هایی همچون، اس اس تی وی، روزنامه ورزشی گل و پلیرگرام.

 

بیشتر بخوانید

باباوید، سرویس انتشار محتوای ویدئویی

سرویس انتشار محتوای ویدئویی برگرفته از تمامی سایت‌های داخلی اعم از آپارات، نماشا، تماشا، فیلیمو.

 

بیشتر بخوانید